NEW! EDITION Volba nejlepších fotografií za 15let AEROFOTO MMXX  LŠ BEMOAIR
© Q-COMP 2020
Made in BEMOAIR MMXX © Q-COMP 2020

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE

Z VÍTĚZNÝCH SNÍMKŮ SOUTĚŽE v letech 2005-2019

Fotografie jakékoliv letecké

techniky kdekoliv ve světě

V této kategorie byly zasílány fotografie, na kterých je jakékoliv letadlo, nebo jeho část, případně jiná zajímavost spojená s létáním, foceno ze země i ze vzduchu. Letadlo může být kdekoliv na jakémkoliv místě na světě. Opět je přidán název fotografie. V této kategorii mohly být i modely letadel.

Fotografie personálu - piloti

a lidé v působící v BEMOAIRU

Tato kategorie byla hodnocena v počátcích soutěže od roku 2005 do roku 2008 včetně tedy ve čtyřech ročnících. Protože je tedy fotek méně pro výběr, budou hodnoceny nejen fotografie na prvních místech, ale také fotografie umístěné na stříbrné a bronzové pozici. Na fotografiích je tedy nějaká osoba spřažená jakkoliv s BEMOAIREM.
KATEGORIE 1 KATEGORIE 2 KATEGORIE 3

Fotografie letadel nebo

letecké techniky BEMOAIRU

Na těchto snímcích je cokoliv, co něco společného s naší Leteckou školou. Tedy letadla a jiná technika, snímky z našich letadel (doloženo alespoň částí letadla při focení za letu) a pod. K fotografii býval přidán název, nebo obvykle nějaký jiný vhodný nebo vtipný komentář.
Prohlédněte si fotografie a v každé kategorii zvolte ty snímky, které se Vám nejvíce líbí a dejte jim pořadí 1, 2 a 3. Poznamenejte si čísla a název fotografie a ZDE si otevřete email, kde zapíšete a pak odešlete vaše hlasování. Tím bude zajištěno, že každý může volit pouze jednou, duplicitně odeslané emaily budou ignorovány a bude přijat první, který obsahuje všechny relevantní údaje do dané kategorie. Jestliže se spletete v počtu zvolených fotografií, můžete chybějící foto do chybějící kategorie doplnit, ale nemůžete volbu změnit. Můžete také hodnotit jen v některé z kategorií nebo odeslat samostatný email pro každou kategorii zvlášť. Je povoleno dávat hlasy i Vašim vlastním fotkám. Hlasovat může kdokoliv, kdo odpoví emailem v souladu s výše uvedenými pravidly, tedy 1x pro každou kategorii.

Use arrow keys for navigation.

Don't show this again